Instruktoři

Dušan Kožíšek

I můj bratr se občas účastní kurzů jako instruktor. Samozřejmě je to pro všechny svátek kvůli jeho časové vytíženosti a věčnému cestování. Když se Vám ale bude zdát, že lyžovat umíte, zkuste si s ním na kurzu zazávodit.

Mgr. Petr Kožíšek

bratr slavnějšího Dušana Kožíška a majitel školy. Mezi mé přednosti patří široké odborné zázemí, mnoho závodních zkušeností a vynikající technika bruslení. Absolvoval jsem pedagogickou fakultu na Universitě v Ústí nad Labem v oboru TV+VT. Lyžuji už jen pro zábavu, proto mě na závodech poznáte podle kochání se krajinou na nějaké strategické pozici.

Mgr. Martin Nosek

Ve svém mladším mládí byl špičkový běžec a získal několik medailí z republikových závodů. Dnes pracuje jako odborný asistent na vysoké škole v Ústí nad Labem a dokončuje doktorandské studium. Je autorem několika publikací nejen o metodice v běhu na lyžích.

Zbyněk Kovář

Zkušený instruktor, kterému není žádný sport cizí. Začínal jako univerzální sportovec a s postupem času se vypracoval na vynikajícího běžce na lyžích. Na závodech se drží netakticky stále mezi prvními. Víc než v práci je v zimě na běžkách a nevynechá žádný větší závod. Nechápu, jak to dělá, ale vždy stojí na startu v první řadě.

Ondřej Král

První student naší školy se, především vlastní pílí, za tři roky vypracoval do pozice instruktora. Ví o každém článku o lyžování v populární literatuře i o novinkách v technologiích. Do běžek neváhá investovat veškerý svůj volný čas. Pravidelně se účastní i veřejných závodů kde poráží mnoho zkušenějších lyžařů.

Back To Top