Škola běžeckého lyžování

Úvod Škola lyžování

Máte i jinde možnost nechat si předvést techniku od dvojnásobného medailisty z Mistrovství Světa? V naší specializované Škole běžeckého lyžování to je možné.

Napsal uživatel Petr Kožíšek Středa, 06 Leden 2010 21:01

Na tento termín již nepřijímáme objednávky ani bez ubytování, ani na jednodenní kurz. Vše je kvůli zachování kvality výuky. Děkuji za pochopení.

 

Napsal uživatel Petr Kožíšek Úterý, 05 Leden 2010 17:37

Vážení lyžníci,

na všech 3 hlavních závodech Jizerské padesátky najdete některé z našich instruktorů. Přijeďte s námi změřit síly. Bez tréninku to bude sice těžké, ale o to zajímavější. Některých závodů se, pokud se do té doby uzdraví, zúčastní v rámci tréninku i Dušan Kožíšek, finalista z Pražské Tour de Ski. Kdo nám přijde fandit na Jizerskou Firemní, dostane krátkou instruktáž zdarma 🙂

Dobrou stopu

 

Napsal uživatel Petr Kožíšek Pondělí, 04 Leden 2010 18:18

uvolnilo se jedno místo k ubytování na kurzu příští víkend. Podmínku budou dle předpovědi ideální, váhající odhoďte strach a přijďte, můžete jen získat.

 

Napsal uživatel Petr Kožíšek Neděle, 03 Leden 2010 11:35

Běžkařské vánoce přišli včera! Napadlo cca 10 – 15 cm prachového sněhu. V Jakuszycích paráda. V horních lesních částech sice občas leze borůvčí a kameny, ale na magistrále je to super. Doporučuji vzít klasičky a modrý extra.

V Harrachově na tratích je to téměř stejné jako před týdnem, tj. ujetý okruh u stadionu, zbytek neupraven a ani sněhu v lese není příliš. Negativní změnou je absence klasických stop.

 

Napsal uživatel Petr Kožíšek Pátek, 25 Prosinec 2009 12:37

Na Jakuszyce zapomeňte. Po oblevě se sice jezdit dá, ale na jediné slušné cestě (na Orle) se musel někdo nutně svézt autem a tak tam jsou vyjeté koleje. V Harrachově musím pochválit Správu areálu! Na stadionu je dostatek technického sněhu, bohužel pouze k mostu u velbloudu, což je cca 500m kolo. Ve dne šrumec, občas se můžete nechat vytočit bezohledným chodcem, snowboarďákem nebo sjezdařem, ale na tu bídu okolo to je super. Doporučuji vyrazit brzy po ránu, přes oběd nebo až na večer.

Kdyby tak areál upravil ještě ten kousek dál a případně část tratí pod můstkem, a pokud by vyřešil bezohledné lidi. Získal by jistě rychle zpět svou ztracenou reputaci.

 

Strana 1 z 3

«ZačátekPředchozíDalšíKonec»

Novinky
Kurzy
O Škole
Instruktoři
Fotogalerie
Kontakt
Kde nakoupit

Termíny

28.11. jednodenní kurz (zrušen)
2.- 6.12. speciální (zrušen)
16.1. – jednodenní kurz (obsazen)
15. – 17.1. víkendový kurz (obsazen)
29.1.-31.1. víkendový kurz (obsazen-přesunut)
6. – 13.2. týdenní kurz
13.2. – jednodenní kurz
12. – 14.2. víkendový kurz
27.2. – jednodenní kurz

Více v informací naleznete v popisu kurzů

Ceník

Jednodenní kurz: 1000 Kč
Víkendový: 3000 Kč *
Týdenní: 6000 Kč *
Individuální: dohodou

Sleva 5 % za každou další osobu
* včetně ubytování, stravy a přednášek
více v popisu kurzů

Jaké informace zde postrádáte?

feed-image Odebírat RSS

Copyright © 2010 Petr Kožíšek. Původní design vytvořil Tonick. Všechna práva vyhrazena. Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.