Novinky ze školy běžeckého lyžování

Máte i jinde možnost nechat si předvést techniku od dvojnásobného medailisty z Mistrovství Světa? V naší specializované Škole běžeckého lyžování to je možné.

Co nabízíme?

Ušetříme Vám roky zbytečné dřiny. Nabízíme odborné vedení, vysvětlení a ukázku všech principů běžeckého lyžování v posloupnosti od nejjednodušších po složitější. Naše metodika je založená více na lyžování a méně na mluvení. K mluvení však máme přednášky ve večerním čase. Také nabízíme individuální přístup a naším cílem je na jednoho instruktora maximálně 6 žáků.

Napsal uživatel Petr Kožíšek Pátek, 12 Březen 2010 16:34

V menu vlevo přibyla nová kategorie článků nazvaná „Samostudium“. Budu tam postupně umisťovat články o výbavě, mazání a technice. Bohužel na stávajícím systému není možné umisťovat články zároveň do rubriky škola-novinky a škola-samostudium, proto zájemcům doporučuji si přidat stránku do RSS čtečky.

 

Napsal uživatel Petr Kožíšek Středa, 03 Březen 2010 11:53

Vážení lyžníci,

zúčastníte-li se běhu Piastow, můžete změřit síly s našimi instruktory. Zúčastní se Zbyněk, Ondra a dokonce i Dušan, všichni na nedělní závod 30 km skate . Já se omlouvám ze zdravotních důvodů (nakopnutý palec).

Přeji všem dalším účastníkům příjemný sportovní zážitek

 

Napsal uživatel Petr Kožíšek Úterý, 02 Březen 2010 00:00

Vážení lyžníci,

sezóna se nám blíží ke konci a proto přemýšlíme o působení naší školy v sezóně následující. Protože jsem přesvědčen o naší výborné reputaci, uvažuji o rozšíření našich služeb, které jsou v anketě vpravo. Zájemce prosím o vyjádření svého názoru.

Uvažujeme o:

  • týdenní kurz na dachsteinu
  • prodloužený víkend na dachsteinu
  • půldenní zdokonalovací kurzy
  • kurz na kolečkových lyžích/bruslích jednodenní

případné další návrhy a připomínky neváhejte napsat na skola_zavinac_dusankozisek.cz

 

Napsal uživatel Petr Kožíšek Neděle, 28 Únor 2010 19:16

Posledního letošního kurzu se zúčastnilo celkem 8 lyžníků. Překvapivě byli muži v menšině. Klasiky čekali velmi nepříjemné podmínky na mazání (kolem 0°C, celkem 3 druhy sněhu), což se na kvalitě jejich výuky neblaze podepsalo. Bruslaři na tom byli mnohem lépe a jejich výuka byla mnohem příjemnější.

 

Napsal uživatel Petr Kožíšek Neděle, 14 Únor 2010 15:57

Netradiční na kurzu bylo nezvykle velké zastoupení klasiky. První den se 8 studentů rozhodlo pro klasiku a 4 pro bruslení. V neděli se poměr ve prospěch bruslení již značně zlepšil, 2 studenti se účastnili jen sobotního vyučování. Poprvé chyběla na kurzu nějaká větší skupinka společně přihlášených lidí, ale již po prvním dni zdáli se jako by se znali odjakživa.