Novinky ze školy běžeckého lyžování

Máte i jinde možnost nechat si předvést techniku od dvojnásobného medailisty z Mistrovství Světa? V naší specializované Škole běžeckého lyžování to je možné.

Co nabízíme?

Ušetříme Vám roky zbytečné dřiny. Nabízíme odborné vedení, vysvětlení a ukázku všech principů běžeckého lyžování v posloupnosti od nejjednodušších po složitější. Naše metodika je založená více na lyžování a méně na mluvení. K mluvení však máme přednášky ve večerním čase. Také nabízíme individuální přístup a naším cílem je na jednoho instruktora maximálně 6 žáků.

Napsal uživatel Petr Kožíšek Pátek, 12 Březen 2010 16:34

V menu vlevo přibyla nová kategorie článků nazvaná „Samostudium“. Budu tam postupně umisťovat články o výbavě, mazání a technice. Bohužel na stávajícím systému není možné umisťovat články zároveň do rubriky škola-novinky a škola-samostudium, proto zájemcům doporučuji si přidat stránku do RSS čtečky.

 

Napsal uživatel Petr Kožíšek Středa, 03 Březen 2010 11:53

Vážení lyžníci,

zúčastníte-li se běhu Piastow, můžete změřit síly s našimi instruktory. Zúčastní se Zbyněk, Ondra a dokonce i Dušan, všichni na nedělní závod 30 km skate . Já se omlouvám ze zdravotních důvodů (nakopnutý palec).

Přeji všem dalším účastníkům příjemný sportovní zážitek

 

Napsal uživatel Petr Kožíšek Úterý, 02 Březen 2010 00:00

Vážení lyžníci,

sezóna se nám blíží ke konci a proto přemýšlíme o působení naší školy v sezóně následující. Protože jsem přesvědčen o naší výborné reputaci, uvažuji o rozšíření našich služeb, které jsou v anketě vpravo. Zájemce prosím o vyjádření svého názoru.

Uvažujeme o:

  • týdenní kurz na dachsteinu
  • prodloužený víkend na dachsteinu
  • půldenní zdokonalovací kurzy
  • kurz na kolečkových lyžích/bruslích jednodenní

případné další návrhy a připomínky neváhejte napsat na skola_zavinac_dusankozisek.cz

 

Napsal uživatel Petr Kožíšek Neděle, 28 Únor 2010 19:16

Posledního letošního kurzu se zúčastnilo celkem 8 lyžníků. Překvapivě byli muži v menšině. Klasiky čekali velmi nepříjemné podmínky na mazání (kolem 0°C, celkem 3 druhy sněhu), což se na kvalitě jejich výuky neblaze podepsalo. Bruslaři na tom byli mnohem lépe a jejich výuka byla mnohem příjemnější.

 

Napsal uživatel Petr Kožíšek Neděle, 14 Únor 2010 15:57

Netradiční na kurzu bylo nezvykle velké zastoupení klasiky. První den se 8 studentů rozhodlo pro klasiku a 4 pro bruslení. V neděli se poměr ve prospěch bruslení již značně zlepšil, 2 studenti se účastnili jen sobotního vyučování. Poprvé chyběla na kurzu nějaká větší skupinka společně přihlášených lidí, ale již po prvním dni zdáli se jako by se znali odjakživa.

 

Back To Top