Kurzy

Technika běhu na lyžích vypadá v televizi velmi snadně. Závodníci se v televizi vozí po sněhu bez vynaložení větší námahy. Kolik z Vašich přátel vypadá na běžkách podobně? Přijít na správnou techniku je bez odborného vedení velmi zdlouhavý proces, proto i opravdu dobrých lyžařů je menšina.

Pro koho jsou naše kurzy vhodné?

Na kurzech neučíme sjíždět, brzdit a chodit na lyžích. Tyto dovednosti Vás rádi naučíme individuálně, protože jsou nezbytné, abyste si z kurzu něco odnesli. Kurzy jsou vhodné pro osoby od 15 – 60 let. Není problém vzít s sebou i osoby mimo toto rozmezí, ale je nutné počítat s omezeným účinkem.

V případě, že si seženete ubytování sami, lze uvažovat o rozšíření kapacity 7 osob. S nalezením ubytování v blízkosti Vám případně můžeme pomoci.

Na kurzech se učí klasika i bruslení dle individuálního zájmu. Instruktorů je (doufejme) dostatek. Lze zkusit i kombinaci každý den jiný styl, ale doporučujeme ji pouze našim absolventům.

Jednodenní kurzy

Nenaučíme Vás za jeden den lyžovat! Tyto kurzy jsou určeny lidem, kteří se chtějí poradit o technice a potom budou na sobě pracovat sami. Učíme klasiku i bruslení ve skupinách dle výkonnosti.

V případě zájmu si prohlédněte typický harmonogram

Kurz je bez zajištěné stravy i bez ubytování.

Víkendové kurzy

Víkendové kurzy mají výhodu většího prostoru ke cvičení, teorie, mazání a seznámení se s dalšími lidmi podobného zaměření. Začínají vždy v pátek ve 20:00 přednáškou o běžecké výzbroji a výstroji, a mazáním lyží.

Za víkend stihneme probrat všechny nezbytné prvky ke správnému zvládnutí bruslení, k dobrému osvojení všech dovedností je ovšem vymezený čas krátký. V případě klasiky Vás ji za víkend obvykle i naučíme na solidní úrovni.

Ukončení kurzu je v neděli v 16:00.

Pro lepší představu lze prostudovat detailní harmonogram

Celodenní strava a ubytování jsou v ceně.

Individuální kurzy

Kurzy přizpůsobené Vám na míru. Možnost učit 1 – 20 osob. Cena individuální dle obsahu a místa kurzu.

Ledovec

Náplň kurzu a cena bude upřesněna. Předběžně počítáme s týdenním kurzem rozděleným na 2 poloviny. Mimo náplň víkendových kurzů si ukážeme doplňková cvičení (např. posilování, strečink) a základní sportovní tréninky.

Ceník

Jednodenní kurz: 1000 Kč
Víkendový kurz: 3000 Kč
Víkendový kurz (jen škola): 1900 Kč
Individuální kurz: max 400 Kč na hodinu a osobu
Ledovec: ?

Slevy

(změna do nové sezóny)
od 3 osob sleva 10 % z celkové ceny.
pro stálé klienty navíc 5 – 20 % dle povahy kurzu

Platba převodem

Částku pošlete na číslo účtu: (bude doplněno až budou opět volné termíny)
Kód banky: 6210 (mBank)
(není nutné) Variabilní symbol: rodné číslo
(není nutné) Specifický symbol: 1 – víkendový kurz, 2 – jednodenní, 3 – ostatní
Do poznámky prosím připište termín kurzu, Vaše jméno a počet osob.

Víkendové kurzy

Back To Top